(Видео) Манекенката која го обвини Нејмар за силување е обвинета за измама

2 копии

Бразилската манекенка Нажила Триндаде и нејзиниот поранешен сопруг Естивенс Алвес се обвинети дека ја лажеле полицијата и дека се обиделе да го уценат ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Американскиот судија Грегори Тотен го ослободи таткото на пејачката Бритни Спирс (37), Џејми, од обвиненијата за наводен напад врз 13-годишниот син на ...
| | веќе видена | слични

Останато

Вкупно 171 предмет презело Јавното обвинителство на Република Северна Македонија од Специјалното јавно обвинителство, велат од ЈОРСМ за МИА. – Јавното ...
сите 256 | | | веќе видена

Претставник на извршната власт, ниско во хиерархија, денес призна дека знаел дека ќе има истрага уште таа пред да почне во ЈО.... А замислете што знаат тие ...
сите 215 | | | веќе видена

Поранешната специјална јавна обвинителка Катица Јанева останува во притвор, откако судијата на претходна постапка ја одбил понудената гаранција во имот, а ...
сите 326 | | | веќе видена

Иако сериозните мажи покрај себе сигурно сакаат амбициозна и зрела партнерка, повеќето од нив стравуваат од жените кои се родени во овој хороскопски знак. ...
сите 41 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски денеска беше во посета на Свети Николе. Преубав град, но со малку останата надеж дека може да биде подобро, вели ...
сите 166 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(Видео) Манекенката која го обвини Нејмар за силување е обвинета за измама

Од:
До кого (е-маил):
Порака: