На Ѓоковиќ може да му биде неопходна операција

Познатиот српски тенисер Новак Ѓоковиќ објави фотографии на својот профил, и објаснува дека на нива во селото Брзече собирал компири, по што од луѓето добил ...
| | веќе видена | слични

Светски познатиот тенисер Новак Ѓоковиќ на својот Фејсбук профил сподели фотографии кои изненади многумина фанови ширум светот. Имено тие не ни можат да ...
| | веќе видена | слични

Новак Ѓоковиќ се уште се рехабилитира од повредата на лакотот поради која се откажа на УС Опен, а српскиот тенисер слободното време го минува во татковината. ...
| | веќе видена | слични

Годинешниот финалист на САД опен, Данил Медведев тврди дека во текот на натпреварите константно размислува за слабостите на своите противници. „Јас константно ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Секој предлог е вреден за внимание, целта ни е да постигнеме договор, изјави денеска премиерот Зоран Заев, прашан за коментар на предлог законот за Јавно ...
сите 181 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

На Ѓоковиќ може да му биде неопходна операција

Од:
До кого (е-маил):
Порака: