(Видео) Вин Дизел низ улиците на Шкотска го снима деветтото продолжение на „Брзи и бесни“

Актерот Вин Дизел објави видео од снимањето на деветтото продолжение на „Брзи и бесни“. Сцената со полициските бркотници се случува низ улиците на Единбург во ...
| | веќе видена | слични
2 копии

18-годишната Катлин Врен отпатувала со своето момче па на својата мајка ѝ испратила фотографија од хотелската соба во која биле сместени. На фотографијата се ...
| | веќе видена | слични

Останато

Вкупно 171 предмет презело Јавното обвинителство на Република Северна Македонија од Специјалното јавно обвинителство, велат од ЈОРСМ за МИА. – Јавното ...
сите 289 | | | веќе видена

Собранискиот спикер Џафери го врати на доработка предлогот за анкетната комисија за СЈО кој пратеничката група на ВМРО-ДПМНЕ го достави до него и им даде рок ...
сите 358 | | | веќе видена

Не сакаат да се договориме затоа што сакаат да имплементираат правно насилие во пресметката со политичките неистомисленици. Не сум оптимист, убеден сум дека не ...
сите 310 | | | веќе видена

Немаат само тинејџерите “влажни соништа“и возрасните можат да го доживеат врвот во сон, потврдува науката...Можеби оваа теорија за доживување на “врв“ кога сте ...
сите 40 | | | веќе видена

Властите им објавија војна на лажните вести, пропагандата и дезинформациите. Премиерот Зоран Заев, на првиот состанок на акционата група за координирање на ...
сите 55 | | | веќе видена

Новинарите присуствувале во Букајк во источната провинција на Саудиска Арабија каде што се наоѓаат погоните за преработка на нафта Абкаик. САД тврди дека Иран ...
сите 433 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(Видео) Вин Дизел низ улиците на Шкотска го снима деветтото продолжение на „Брзи и бесни“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: