Катица како Баба Ванѓа, не лажела, знаела дека тешко ќе ја сменат

3 копии

Се може да пропадне само СЈО не им вели убедително Катица Јанева на своите колеги во изјава дадена пред целиот колектив пред околу 3 години. "Може се да не ...
| | веќе видена | слични

Неверојатна снимка е направена во Бенони. Девојка влегла во венчаница на свадбата на нејзиниот љубовник. Сите во црквата беа шокирани, особено младенците. П ...
| | веќе видена | слични

Легендарната изјава на Бранко Црвенковски е дадена во изборната кампања за изборите во 2002 година. На видеото се гледа и актуелниот премиер Заев кој тогаш бил ...
| | веќе видена | слични

Останато

„Ставот на СДСМ и програмска определба на СДСМ е една изборна единица и отворени листи. Знаете дека мораме да разговараме, дискутираме и да дебатираме и со ...
сите 331 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Катица како Баба Ванѓа, не лажела, знаела дека тешко ќе ја сменат

Од:
До кого (е-маил):
Порака: