Умрел среде секс на службен пат, сега фирмата плаќа отштета за неверство

Француска железничка компанија ќе исплати отштета на семејството на свој вработен Хавиер Х., кој починал од инфаркт додека имал секс со непозната жена за време ...
| | веќе видена | слични

Овен Кареј го славел својот 18. роденден во британскиот ланец на ресторани „Бајрон“, а додека го нарачувал бургерот, во кој една од состојките била павлака, го ...
| | веќе видена | слични

Оувен Кери во 2017 го славел 18- тиот роденден во британскиот синџир за брза храна , Бајрон. Кога го нарачал бургерот, во која едната состојка била млечен ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Работодавецот е одговорен за секоја несреќа што ќе се случи на службено патување, заклучил судот во Париз, а тоа се однесува и на срцев удар што ќе се случи за ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Француски инженер починал на службено патување, по срцев удар, откако имал секс со непозната жена, па сега работодавачот ќе мора да му плати обесштетување на ...
| | веќе видена | слични

Останато

Во тетовско продолжуваат протестите против поскпапувањето на струјата. Попладнево протестите се проширија и во руралните средини како Челопек, Општина ...
сите 270 | | | веќе видена

ПРЕЗЕНТИРАНА ПЛАТФОРМАТА ЗА ОНЛАЈН НАСТАВА Националната платформа за онлајн настава денеска ја презентираше министерката за образование и наука, Мила Царовска, ...
сите 92 | | | веќе видена

Македонскиот бизнис е веќе на колена, а народот со 40.000 нови невработени, може да се каже дека, веќе живее на вересија. Владата најави нов, четврт пакет ...
сите 104 | | | веќе видена

Првиот човек на Собранието, Талат Џафери во дебатниот магазин „Клик Плус“ на ТВ21 посочи дека „на нож“ наишла идејата за алтернативна работа на Собранието. ...
сите 216 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Умрел среде секс на службен пат, сега фирмата плаќа отштета за неверство

Од:
До кого (е-маил):
Порака: