Драма во домот на Лепа Брена – Боба два дена пиел, па се онесвестил

Според српски „Курир“, некогашниот тениски шампион пиел два дена без прекин, така што на крај му се слошило. „Боб не штеди на храна и пијалак. Тој неодамна ...
| | веќе видена | слични

Виктор Живојиновиќ ја снимал и фотографирал својата мајка како прави нешто што е во тренд меѓу младите. Таа првпат се обидела да вози електричен тротинет, кој ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Со оглед на тоа дека пејачката Лепа Брена и нејзиниот сопруг Боба се познати како двојка која го живее животот со полни гради, често патуваат и се препуштени ...
| | веќе видена | слични

Брачниот пар Живојиновиќ се познати по бројните прослави кои ги организираат во својот луксузен дом.Но последната “пијанка” во домот на Брена замалку ќе ...
| | веќе видена | слични

Останато

Дарко Јаневски Додека се палите како „хепо коцки“ на „бомбите“ што Фатиме Гучи и Бубе ги пуштаат во судница за „Монструм“, некако заборавате дека оние за кои ...
сите 625 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ објави список од 25 лица вработени во СЈО по линии на непотизам. Обвинителот Гаврил Бубевски во СЈО си ги вработил братучедите Ефимија и Љупчо ...
сите 389 | | | веќе видена

Македонија чекаше и не дочека Турција да ја победи Финска, што ќе значеше пласман на нашите одбојкари во осминафиналето од Европското првенство. Турција загуби ...
сите 343 | | | веќе видена

Сакаме да изградиме систем во кој пациентот ќе биде во центар и сакаме да ја подобриме комуникацијата со пациентите, да го слушнеме нивниот глас „Доста е за ...
сите 279 | | | веќе видена

Жените родени во овој знак можат да заведат кој и да посакаат, додека мажите важат за најснаодливи во кревет. Се разбира, станува збор за Биковите, кои општо ...
сите 156 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Драма во домот на Лепа Брена – Боба два дена пиел, па се онесвестил

Од:
До кого (е-маил):
Порака: