Сакаше да дојде до Ибрахимовиќ, а се посрамоти пред цел свет (Видео)


Лос Анџелес галакси и Златан Ибрахимовиќ загубија на гостувањето кај Колорадо со 2:1 и не успеаа да се искачат на седмото место на Западот, последно кое води ...
| | веќе видена | слични
7 копии

ЛА галакси ноќеска ја запиша една од најубедливите победи сезонава, со 7-2 настрада тимот на Спортинг Канзас сити во новото гол-шоу на Златан Ибрахимовиќ. ...
| | веќе видена | слични

Навивач на тимот Колорадо Рапидс во американската МЛС фудбалска лига се избламира по мечот што неговиот тим го играше со Лос Анџелес Галакси. Неколку навивачи ...
| | веќе видена | слични
3 копии
повеќе

Останато

Со создавањето на услови за сместување на децата во претшколски установи – градинки и дневни центри за ран детски развој, создадовме простор од две недели, до ...
сите 449 | | | веќе видена

Бугарски академици, историчари, политичари сегашни и поранешни, деновиве водат агресивна кампања за сквернавење на ликот и делото на апостолот на македонското ...
сите 120 | | | веќе видена

Не можеме да влијаеме на одлуките на норвешките власти, но треба да забележиме дека секоја влада обезбедува исклучок за спортските тимови. Ние сме на позиција ...
сите 115 | | | веќе видена

Претепан лекар или медицинска сестра во клиника, секојдневна слика во македонското здравство. Неколку дена по ред јавноста е сведок на немилите настани што се ...
сите 60 | | | веќе видена

Во утринската емисија на БТВ Новините денеска проф. Кирил Топалов, член на бугарскиот дел од Заедничката македонско-бугарска комисија за прашања од историјата ...
сите 75 | | | веќе видена

Во тек се анализи и планови за воведување евентуално на нови мерки за спречување на понатамошното ширење на вирусот. Наша стратегија и цел е навремено да ...
сите 153 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Сакаше да дојде до Ибрахимовиќ, а се посрамоти пред цел свет (Видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: