Де Лаурентис лут на навивачите на Наполи: Треба ли да го купам Милан за да бидат среќни?


Наполи веќе неколку години е при самиот врв во Серија А со тоа што во последните две беше вицешампион зад Јувентус. Меѓутоа и покрај ваквите резултати тимот ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Победата на Наполи над Ливерпул од 2-0 не само што најави голема битка за првото место во таа група, во која опасен ќе биде и австриски Салцбург, туку може да ...
| | веќе видена | слични

Тренерот на Ливерпул, Јирген Клоп пред натпреварот од првото коло од групната фаза од Лигата на шампионите против Наполи ги коментираше зборовите на неговиот ...
| | веќе видена | слични

Шпанскиот голман Адријан е најзаслужен што актелуниот европски првак Ливерпул нема негатива на „Сан Паоло“ против Наполи, а на магичен начин ја спаси мрежата ...
| | веќе видена | слични

Италијанските клубови дефинитивно стануваат се посериозен фактор во елитното европско натпреварување, по се поголемите вложувања во играчкиот кадар. Наполи ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Бугарски академици, историчари, политичари сегашни и поранешни, деновиве водат агресивна кампања за сквернавење на ликот и делото на апостолот на македонското ...
сите 175 | | | веќе видена

Охрид, 19. септември 2020 (ИНПРЕС) – Во интерес на правовремено и точно информирање на населението кое живее на подрачјето на општините Охрид, Дебрца, Струга, ...
сите 555 | | | веќе видена

ПРЕЗЕНТИРАНА ПЛАТФОРМАТА ЗА ОНЛАЈН НАСТАВА Националната платформа за онлајн настава денеска ја презентираше министерката за образование и наука, Мила Царовска, ...
сите 93 | | | веќе видена

Во тетовско продолжуваат протестите против поскпапувањето на струјата. Попладнево протестите се проширија и во руралните средини како Челопек, Општина ...
сите 216 | | | веќе видена

Вицепремиерот за европски прашања Никола Димитров оценува дека Меморандумот на Бугарија во определни делови е многу навредилив и дефинитивно не е во функција ...
сите 388 | | | веќе видена

Поддршка на приватната потрошувачка со ваучери и картички за најсиромашните, како и таргетирана поддршка на најпогодените компании од ковид кризата. Кон тоа се ...
сите 102 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Де Лаурентис лут на навивачите на Наполи: Треба ли да го купам Милан за да бидат среќни?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: