Официјално откриена причината поради која се самоубила детската водителска ѕвезда- од причината веднаш ќе се загрижите за вашите деца

2 копии

Маја Лециа Нејлор ѕвездата на детскиот програмски сервис на Би-Би-Си почина на 16 годишна возраст откако што беше пронајдена обесена во својот дом. Според ...
| | веќе видена | слични

Американската порно-ѕвезда Џесика Џејмс почина на 43-годишна возраст. Ѕвездата на филмовите за возрасни и модел на „Hustler“ ја пронашол нејзиниот поранешен ...
| | веќе видена | слични

Причината за смртта на 51-годишниот Љубисав Николиќ од Предворице кај Шабац, кој ќерката го затекнала со крвава глава, е утврдена, а засега се смета дека ...
| | веќе видена | слични

Останато

Две победи над Белорусија и над Словенија, блескав сет против Русија, пораз во нијанси од Финска, објективно слаб натпревар против Турција. Македонските ...
сите 351 | | | веќе видена

Ранет лекар на работно место, претепан доктор во ходник во болница, нападнат медицински персонал, хорор услови за работа, разрушени болници, хаос во кој освен ...
сите 317 | | | веќе видена

Милионот и пол евра, кои Орце Камчев му ги предаде на Бојан Јовановски во објавената снинка за „Рекет“, биле наменети за неговиот нов пасош. Како што пренесува ...
сите 315 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Официјално откриена причината поради која се самоубила детската водителска ѕвезда- од причината веднаш ќе се загрижите за вашите деца

Од:
До кого (е-маил):
Порака: