Реал има договор со Челси за Канте?

4 копии
2 копии

Шпанскиот весник Марка состави листа од млади талентирани фудбалери кои се очекува да блеснат во Лигата на шампионите оваа сезона, место доби и македонскиот ...
| | веќе видена | слични

Од Шпанија пристигнува вест дека Реал Мадрид начелно има договор со Килијан Мбапе за преселба на Сантијаго Бернабеу, Флорентино Перез на ПСЖ му нуди рекордни ...
| | веќе видена | слични

Килијан Мбапе подолго време е желба на Флорентино Перез и претседателот на Реал Мадрид нема да штеди во намерата да го донесе млдиот Французин на Сантијаго ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Вечерва во „24 анализа“ гостуваше Елвис Шаќири од институт за истражување и анализа на политики „Ромалитико“ кој што посочи дека годинава има зголемување на ...
сите 175 | | | веќе видена

Портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ, одговарајќи на новинарско прашање во однос на отфрлањето, од страна на министерот за правда Бојан Маричиќ, на барањето на ...
сите 189 | | | веќе видена

Во првите осум месеци на 2020 година до Министерството за внатрешни работи се поднесени 46 преставки за работата на полицијата, изјави вечерва министерот за ...
сите 100 | | | веќе видена

Надлежните институции да ги расветлат сите случаи коишто се во тек и секако конечно по примерот и со Гордана Јанкуловска да завладее правдата и правото во ...
сите 96 | | | веќе видена

Многу родители во Македонија воопшто не знаат како нивните деца ќе учат онлајн од 1 октомври, бидејќи или немаат компјутер, или пак воопшто немаат ниту ...
сите 252 | | | веќе видена

„8 Септември“ пред финансиски колапс, персоналот на Инфективна се десеткува, „Козле“ се полни со мајки и деца заболени од корона вирусот. Во една реченица ...
сите 203 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Реал има договор со Челси за Канте?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: