Двегодишни другарчиња силно се прегрнуваат откако биле разделени само два дена (ВИДЕО)

3 копии

Двегодишните Максвел и Финеган се неразделни другарчиња. Погледнете како изгледа нивната средба откако не се виделе само два дена. -Кога би можеле сите да ...
| | веќе видена | слични

Обично не обрнуваме многу внимание на секојдневните работи што им се потребни на децата на училиште се додека не е време тие да изберат што сакаат. На сите ...
| | веќе видена | слични

Бездомноста е еден од најголемите проблеми што ги погодува многу делови на светот. Кога новинарката Џули Акинс (58) го истражувала проблемот со бездомноста во ...
| | веќе видена | слични

Не сакаше да го допе, иако му се обрати пријателски. Не сме сигурни што очекуваше мажот од ова умно животно, но тоа му возврати на ист начин. Му пријде и му ...
| | веќе видена | слични

Изминатите триесетина години најупотребуван збор во многубројните политички битки во нашата земја беше зборот „демократија“, вели вицепремиерката и министерка ...
| | веќе видена | слични

Лидерот на ДУИ Али Ахмети е непогрешлив во шутирањето пенал и на ударот од белата точка може да му љубоморат и Роналдо и Меси. Ахмети можеби во политиката не е ...
| | веќе видена | слични

Останато

Вечерва во „24 анализа“ гостуваше Елвис Шаќири од институт за истражување и анализа на политики „Ромалитико“ кој што посочи дека годинава има зголемување на ...
сите 175 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски во гостувањето во емисијата „Топ Тема“ на телевизија „Телма“ истакна дека опозицијата нема да ја поддржи ...
сите 373 | | | веќе видена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски во гостувањето во телевизија Телма истакна дека единствена причина поради која тој е мета на секојдневни напади е тоа ...
сите 190 | | | веќе видена

Надлежните институции да ги расветлат сите случаи коишто се во тек и секако конечно по примерот и со Гордана Јанкуловска да завладее правдата и правото во ...
сите 137 | | | веќе видена

Во првите осум месеци на 2020 година до Министерството за внатрешни работи се поднесени 46 преставки за работата на полицијата, изјави вечерва министерот за ...
сите 100 | | | веќе видена

„8 Септември“ пред финансиски колапс, персоналот на Инфективна се десеткува, „Козле“ се полни со мајки и деца заболени од корона вирусот. Во една реченица ...
сите 202 | | | веќе видена

Директорот на Регионалната канцеларија на Светската здравствена организација за Европа, Ханс Клуге, не ја исклучува можноста да ја прифати понудата да ја прими ...
сите 172 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Двегодишни другарчиња силно се прегрнуваат откако биле разделени само два дена (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: