Героски за најмоќната македонска политичко- полициска двојка

Зоран Заев во неговото денешно гостување во вестите на Сител Тв, одоговарајќи на новинарско прашање, поврзано со преговорите за формирање на ново ЈО, во момент ...
| | веќе видена | слични

До редакцијата на Инфомакс пристигнаа фотографии од автомобилот на обвинителкaта Вилма Русковска. На фотографиите се гледа како автомобилот на обвинителкaта ...
| | веќе видена | слични

Останато

Дарко Јаневски Додека се палите како „хепо коцки“ на „бомбите“ што Фатиме Гучи и Бубе ги пуштаат во судница за „Монструм“, некако заборавате дека оние за кои ...
сите 625 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ објави список од 25 лица вработени во СЈО по линии на непотизам. Обвинителот Гаврил Бубевски во СЈО си ги вработил братучедите Ефимија и Љупчо ...
сите 389 | | | веќе видена

Македонија чекаше и не дочека Турција да ја победи Финска, што ќе значеше пласман на нашите одбојкари во осминафиналето од Европското првенство. Турција загуби ...
сите 343 | | | веќе видена

Сакаме да изградиме систем во кој пациентот ќе биде во центар и сакаме да ја подобриме комуникацијата со пациентите, да го слушнеме нивниот глас „Доста е за ...
сите 279 | | | веќе видена

Жените родени во овој знак можат да заведат кој и да посакаат, додека мажите важат за најснаодливи во кревет. Се разбира, станува збор за Биковите, кои општо ...
сите 156 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Героски за најмоќната македонска политичко- полициска двојка

Од:
До кого (е-маил):
Порака: