Актери се степаа на доделување на награди во Лондон : Ќе те заколам!

3 копии

Американскиот судија Грегори Тотен го ослободи таткото на пејачката Бритни Спирс (37), Џејми, од обвиненијата за наводен напад врз 13-годишниот син на ...
| | веќе видена | слични

Пред две вечери во Велика Британија беше одржано доделувањето на „ТВ Чојс“ наградите после кое учесничката на реалното шоу Моран Хигинс се скарала со Кејт ...
| | веќе видена | слични

 Бритни Спирс периодов се обидува да се сокрие од медиумите, со оглед на тоа што изби скандалот во кој татко ѝ го нападнал нејзиниот син, по жестока ...
| | веќе видена | слични

Останато

Никакви понови факти не понудија бомбите за случајот за Мартин Нешковски, Смилковското езеро и смртта на Никола Младенов, трите клучни бомби со кои серијата ...
сите 238 | | | веќе видена

 Каков понеделник ви најавува Зодијакот? Дали вашиот хороскопски знак денес ќе го следи среќа? Дали неделата ќе ви тргне „на десна нога?“ Кликнете на вашиот ...
сите 171 | | | веќе видена

Работните групи на власта и опозицијата денеска во Собранието ќе одржат нова средба за законот за јавно обвинителство, потврдија за МИА од Министерството за ...
сите 363 | | | веќе видена

Извори во одбраната на луѓе инволвирани во предметите на СЈО тврдат дека најмалку еден од заштитените сведоци од случаите кои беа водени во сега згаснатата ...
сите 90 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Актери се степаа на доделување на награди во Лондон : Ќе те заколам!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: