Гвинет Палтроу практикува гола јога во природа (ФОТО)

„Бог те создал тебе кога мислел на бикини“ - напишал некој нејзин обожавател. Британската актерка Елизабет Лиз Харли (54) повеќе пати докажала дека има ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Американската актерка Гвинет Палтроу (46) покрена низа коментари откако на нејзината инстаграм-страница „Гоп“ објави фотографија на која позира целосно гола во ...
| | веќе видена | слични

Слика на која глумицата Гвинет Палтроу вежба јога гола на планина се појави на инстаграм-профилот на „Гоп“, компанија која е во сопственост на глумицата, ...
| | веќе видена | слични

Холивудската актерка Гвинет Палтроу се соблекла гола и фотографијата излезе на Инстаграм, пишува британски „Сан“. Фотографијата на целосно голата русокоса која ...
| | веќе видена | слични

Препознатливата русокоса, актерката Риз Витерспун, се откажала од својата руса коса поради улогата во новата серија „The Morning Show“. Фотографијата на која ...
| | веќе видена | слични

Останато

Секој предлог е вреден за внимание, целта ни е да постигнеме договор, изјави денеска премиерот Зоран Заев, прашан за коментар на предлог законот за Јавно ...
сите 638 | | | веќе видена

Сите обвинители од Специјалното јавно обвинителство се враќаат во матичните освен притворената Катица Јанева која од денeска и практично е без работа. Нејзе ...
сите 402 | | | веќе видена

Полицијата поднесе кривична пријава против 31-годишниот С.М. од Скопје поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „напад врз службено лице при ...
сите 176 | | | веќе видена

ОВЕН Вложувате многу енергија во работата. Овој период ќе дознаете многу нешта кои не сте ги ни претпоставувале. Не трошете време на туѓите грижи и чувајте се ...
сите 136 | | | веќе видена

Криминалците и арамиите коишто се власт не смеат да биат причината која ќе го загорзи датумот за почнување на преговори со Европска Унија, истакна во ...
сите 224 | | | веќе видена

Честите замерки на голманот на Вардар Филип Гачевски кон селекторот на македонската репрезентација Игор Ангеловски се главна тема во словенечките медиуми. Ова ...
сите 126 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Гвинет Палтроу практикува гола јога во природа (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: