Ди Канио: Икарди е неспособен да биде напаѓач


Капитенот на италијанскиот прволигаш Наполи, Лоренцо Инсиње имаше можност да ги искоментира летните засилувања за наполиталнците во кои како што е познато беше ...
| | веќе видена | слични

Eлиф Елмас има одличен старт на својата авантура во Неапол. Македонскиот фудбалер за викендот во натпреварот против Сампдорија одигра натпревар за највисоки ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Eлиф Елмас пред два месеци за сума од 16 милиони евра се пресели од Фенербахче во Наполи, пишува Спортски.мк . Уште на стартот медиумите во Неапол имаа големи ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Елиф Елмас имаше одличен прв старт во дресот на Наполи на вчерашниот натпревар против Сампдорија кој неговиот тим го доби со 2:0. Македонскиот репрезентативец ...
| | веќе видена | слични

Уште еднаш Елиф Елмас ја искажа сета своја класа. Овојпат дома, пре своите фанови на „Сан Паоло“ во Неапол, каде играше првпат синоќа на мечот со Сампдорија. ...
| | веќе видена | слични

Македонскиот репрезентативец Елиф Елмас е најдоброоценетиот фудбалер на Наполи во вчерашната победа против Сампдорија во 3. коло од Серија А. Заедно со ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Секој предлог е вреден за внимание, целта ни е да постигнеме договор, изјави денеска премиерот Зоран Заев, прашан за коментар на предлог законот за Јавно ...
сите 638 | | | веќе видена

Сите обвинители од Специјалното јавно обвинителство се враќаат во матичните освен притворената Катица Јанева која од денeска и практично е без работа. Нејзе ...
сите 402 | | | веќе видена

Полицијата поднесе кривична пријава против 31-годишниот С.М. од Скопје поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „напад врз службено лице при ...
сите 176 | | | веќе видена

ОВЕН Вложувате многу енергија во работата. Овој период ќе дознаете многу нешта кои не сте ги ни претпоставувале. Не трошете време на туѓите грижи и чувајте се ...
сите 136 | | | веќе видена

Криминалците и арамиите коишто се власт не смеат да биат причината која ќе го загорзи датумот за почнување на преговори со Европска Унија, истакна во ...
сите 224 | | | веќе видена

Честите замерки на голманот на Вардар Филип Гачевски кон селекторот на македонската репрезентација Игор Ангеловски се главна тема во словенечките медиуми. Ова ...
сите 126 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ди Канио: Икарди е неспособен да биде напаѓач

Од:
До кого (е-маил):
Порака: