Конте е најплатен тренер во Серија „А“

Неочекуваното реми на Интер против Славија (Прага) довело до ескалирање на тензиите во соблекувалната на „нероазурите“ по првиот натпревар во Лигата на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Интер одлично ја започна новата сезона во Серија А, но наместо тие партии да ги продолжи и во Лигата на шампионите тој одигра само нерешено против Славија ...
| | веќе видена | слични

Разочарувачките 1-1 против Славија Прага во Лигата на шампионите донеле тензија во соблекувалната на Интер, настанала жолчна расправија помеѓу Брозовиќ и ...
| | веќе видена | слични

После одличниот старт во Серија А, Интер одигра лош натпревар во Лигата на шампиони и се спаси од пораз од Славија Прага во последната минута. После лошиот ...
| | веќе видена | слични

Медиумите од Италија пренесуваат дека ремито со Славија Прага во Лигата на шампионите ги донело првите искри во соблекувалната, Марсело Брозовиќ имал ...
| | веќе видена | слични

Интер киксираше на домашен терен ремизирајќи (1-1) со Славија Прага на стартот од Лигата на шампионите. Сето тоа довело до огромна нервоза во соблекувалната на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

По седумдесет дена во притвор првоосомничениот во случајот „Рекет“ Бојан Јовановски денеска напладне на распит во Обвинителството за гонење на организиран ...
сите 166 | | | веќе видена

Најмногу гледачи во првата рунда по групи на ЕП во одбојка имало на натпреварите во Љубљана, во арената „Стожице“, во групата Ц, во која беше и Македонија, ...
сите 320 | | | веќе видена

Озборувањето за некои е забава во која повремено уживаат, за други е навика. Разговорот за туѓата приватност може да биде непријатен, а најновото истражување ...
сите 165 | | | веќе видена

Никакви понови факти не понудија бомбите за случајот за Мартин Нешковски, Смилковското езеро и смртта на Никола Младенов, трите клучни бомби со кои серијата ...
сите 134 | | | веќе видена

Минатата седмица го имавме вардарецот Сташ Скубе во идеалниот состав во Лигата на шампионите, а пак оваа седмица во најдобрата седумка на колото имаме ...
сите 162 | | | веќе видена

Британскиот премиер Борис Џонсон изјави дека Велика Британија заклучила дека Иран е одговорен за нападите на нафтените постројки во Саудиска Арабија и дека ...
сите 482 | | | веќе видена

Во Јавното обвинителство за организиран криминал и корупција на распит повторно се повикани осомничените за случајот „Рекет“ Бојан Јовановски – Боки 13 и ...
сите 271 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Конте е најплатен тренер во Серија „А“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: