Тајсон Фјури ќе размисли за кариера како порно-ѕвезда по пензионирањето од боксот


Поранешниот светски шампион во тешка категорија, Тајсон Фјури вели дека би размислил да стане порно-ѕвезда по крајот на својата кариера како боксер. Во ...
| | веќе видена | слични
2 копии
5 копии

Тајсон Фјури победи изненадувачки тешко против Швеѓанецот Ото Валин по судиската одлука и 12 рунди тешка битка (116-112, 117-111, 118-110). Па така британскиот ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Секој предлог е вреден за внимание, целта ни е да постигнеме договор, изјави денеска премиерот Зоран Заев, прашан за коментар на предлог законот за Јавно ...
сите 638 | | | веќе видена

Сите обвинители од Специјалното јавно обвинителство се враќаат во матичните освен притворената Катица Јанева која од денeска и практично е без работа. Нејзе ...
сите 402 | | | веќе видена

Полицијата поднесе кривична пријава против 31-годишниот С.М. од Скопје поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „напад врз службено лице при ...
сите 176 | | | веќе видена

ОВЕН Вложувате многу енергија во работата. Овој период ќе дознаете многу нешта кои не сте ги ни претпоставувале. Не трошете време на туѓите грижи и чувајте се ...
сите 136 | | | веќе видена

Криминалците и арамиите коишто се власт не смеат да биат причината која ќе го загорзи датумот за почнување на преговори со Европска Унија, истакна во ...
сите 224 | | | веќе видена

Честите замерки на голманот на Вардар Филип Гачевски кон селекторот на македонската репрезентација Игор Ангеловски се главна тема во словенечките медиуми. Ова ...
сите 126 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Тајсон Фјури ќе размисли за кариера како порно-ѕвезда по пензионирањето од боксот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: