Децата ја сменија Анџелина Џоли- сака да оди во панк клубови


Во последните месеци, Бред Пит се врати во јавниот домен, и ние во никој случај не жалиме за тоа. Вистинско задоволство беше да го гледаме на црвените теписи и ...
| | веќе видена | слични

Бред Пит (55) веќе со децении важи за еден од најпознатите светски актери и веруваме дека не постои човек на планетава кој не слушнал за него. Меѓутоа, во ...
| | веќе видена | слични

Анџелина Џоли планира нов проект. Таа планира да прави детска програма на „Би-Би-Си“, пренесува „Контакт мјузик“. 44-годишната актерка и режисерка, која има ...
| | веќе видена | слични

Елен Деџенерис и Бред Пит имаат нешто заедничко - девојката со која двајцата се забавувале. Во новата епизода од шоуто, познатата комичарка прва ја откри оваа ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Тој рече дека не му е срам што на почетокот на актерката кариера морал да работи пред фаст фуд ресторан облечен во маска на кокошка. ,,Човек мора од нешто да ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Воспитувачка во градинката „Младост“ во Тетово позитивна на Ковид-19. Освен неа, во изолација се испратени и две деца за кои се грижела, иако тие сега за сега ...
сите 376 | | | веќе видена

Ќе нѐ има се повеќе, не треба да се обесхрабруваме. Тешка ќе биде битката, но ве уверувам дека на крајот народот ќе ја победи мафијата и ќе дојде правдата и ...
сите 151 | | | веќе видена

Две лица од Радовиш и од Кочани починале денеска на Инфективното одделение во Клиничката болница во Штип. Се работи за пациенти позитивни на коронавирусот – ...
сите 421 | | | веќе видена

Повторно лажни вести од белиот дворец, но има време, уште 4 години опозиција можеби ВМРО-ДПМНЕ ќе ја научи лекцијата од граѓаните Единствената партија која ...
сите 24 | | | веќе видена

Владата ги одобри согласностите за организирање настава со физичко присуство што ги определи Комисијата за барања поднесени од 2 до 14 септември во основните и ...
сите 247 | | | веќе видена

Лекарската комора на Република Северна Македонија најостро го осудува инцидентот што се случи викендов на Клиниката за токсикологија кога пациент физички го ...
сите 60 | | | веќе видена

Меморандум за забрзување на процесот на интеграција на Македонија во ЕУ; Меморандум за формирање на Координативен комитет за економска соработка и Техничка ...
сите 218 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Децата ја сменија Анџелина Џоли- сака да оди во панк клубови

Од:
До кого (е-маил):
Порака: