Очи полни радост, љубов и задоволство: Сара и Димитар го прославија првиот роденден на Илина

Пејачката Сара Костадиновска, позната како Сара Мејс, и водителот Димитар Атанасовски вчера го прославија првиот роденден на нивната ќерка Илина. Тие минатата ...
| | веќе видена | слични

Ведрана Ѓорѓевиќ до пред неколку години ја знаевме како водителка на естрадниот магазин „Тротоар“, но по згаснувањето на оваа емисија екипата која работеше на ...
| | веќе видена | слични

Препознавате ли скриени знаци дека вашето поранешно момче уште не ве преболело? Можеби ви се чини дека тоа е во вашата глава и дека се лажете, но ако постои ...
| | веќе видена | слични

Останато

Вкупно 171 предмет презело Јавното обвинителство на Република Северна Македонија од Специјалното јавно обвинителство, велат од ЈОРСМ за МИА. – Јавното ...
сите 208 | | | веќе видена

Собранискиот спикер Џафери го врати на доработка предлогот за анкетната комисија за СЈО кој пратеничката група на ВМРО-ДПМНЕ го достави до него и им даде рок ...
сите 366 | | | веќе видена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски вечерва по победата на македонската одбојкарска репрезентација упати честитка до одбојкарите.-Честитки за јуначката ...
сите 348 | | | веќе видена

Овен За Октомври, ѕвездите прогнозираат големи промени за Овенот. Осамените претставници на овој хороскопски знак ќе запознаат личност која целосно ќе им го ...
сите 170 | | | веќе видена

Немаат само тинејџерите “влажни соништа“и возрасните можат да го доживеат врвот во сон, потврдува науката...Можеби оваа теорија за доживување на “врв“ кога сте ...
сите 35 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Очи полни радост, љубов и задоволство: Сара и Димитар го прославија првиот роденден на Илина

Од:
До кого (е-маил):
Порака: