Американската воена морнарица се пофали со ново моќно оружје во Тихиот океан


Современ воен брод на воената морнарица на САД, кој плови по водите на Тихиот океан опремен со ново оружје, според аналитичарите, може да го промени балансот ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Американската морнарица ја потврдила автентичноста на видео-снимката која ја направиле нејзините пилоти, а која се однесува на средба со непознати летечки ...
| | веќе видена | слични

Трите видеа на кои се гледаат средби на американски поморски авиони со НЛО-а се вистински, призна Американската морнарица додавајќи дека никогаш не смеело тие ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Поминаа речиси две години откако угледниот " New York Times " и организацијата " The Stars Academy of Arts & Sciences" објавија виео снимки на кои пилотите на ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Видео снимките на кои американски воени летала пресретнуваат неидентификуван летечки објект се оригинални, изјавија од Воено-морската служба на САД за ...
| | веќе видена | слични

Американската воена морнарица потврди дека видеата објавени на интеренет со непознати летечки објекти на небото се снимени од американски пилоти пренесува ...
| | веќе видена | слични

Разурнувач на американската воена морнарица во водите на Јужнокинеското море поминал недалеку од вештачки остров кој неодамна го изгради Кина, потврдија од ...
| | веќе видена | слични

Останато

ВМРО-ДПМНЕ објави список од 25 лица вработени во СЈО по линии на непотизам. Обвинителот Гаврил Бубевски во СЈО си ги вработил братучедите Ефимија и Љупчо ...
сите 349 | | | веќе видена

Репрезентацијата на Македонија во одбојка Европското првенство во Словенија го заврши во групната фаза. Поразите кои ги претрпевме во првите натпревари во кои ...
сите 348 | | | веќе видена

Ранет лекар на работно место, претепан доктор во ходник во болница, нападнат медицински персонал, хорор услови за работа, разрушени болници, хаос во кој освен ...
сите 317 | | | веќе видена

Милионот и пол евра, кои Орце Камчев му ги предаде на Бојан Јовановски во објавената снинка за „Рекет“, биле наменети за неговиот нов пасош. Како што пренесува ...
сите 315 | | | веќе видена

Вашиот партнер се однесува чудно и имате чувство дека не е баш среќен како што знае да биде или пак некогаш бил. Се сомневате, но не сте сигурни во ова и не ...
сите 159 | | | веќе видена

Едноставна техника. Доколку не знаете како да направите нешто тогаш прашајте професионалец. Еве што професионалните актерки за возрасни препорачуваат за во ...
сите 27 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Американската воена морнарица се пофали со ново моќно оружје во Тихиот океан

Од:
До кого (е-маил):
Порака: