Милан ќе му ја намали платата на Донарума


2 копии
6 копии

Еден од најугледните португалски медиуми „Рекорд“ пренесува дека скаути на Манчестер Јунајтед биле присутни во Лисабон на вчерашниот натпревар помеѓу Бенфика и ...
| | веќе видена | слични

Aко им веруваме на медиумите Ериксен донел одлука – ова е негова последна сезона во Тотенхем. Изгледа дека нема надеж за Тотенхем дека данскиот фудбалер ќе ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Никакви понови факти не понудија бомбите за случајот за Мартин Нешковски, Смилковското езеро и смртта на Никола Младенов, трите клучни бомби со кои серијата ...
сите 238 | | | веќе видена

 Каков понеделник ви најавува Зодијакот? Дали вашиот хороскопски знак денес ќе го следи среќа? Дали неделата ќе ви тргне „на десна нога?“ Кликнете на вашиот ...
сите 171 | | | веќе видена

Работните групи на власта и опозицијата денеска во Собранието ќе одржат нова средба за законот за јавно обвинителство, потврдија за МИА од Министерството за ...
сите 363 | | | веќе видена

Извори во одбраната на луѓе инволвирани во предметите на СЈО тврдат дека најмалку еден од заштитените сведоци од случаите кои беа водени во сега згаснатата ...
сите 90 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Милан ќе му ја намали платата на Донарума

Од:
До кого (е-маил):
Порака: