Таткото на Макс Верстапен го кажа главниот услов за продолжување на договорот со Ред Бул

5 копии

Јос Верстапен, татко на пилотот на Ред Бул, Макс Верстапен, кажа што ќе биде пресудно за неговиот син да потпише нов договор. – Најважно е Макс да добие брз ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Нико Розберг е задоволен што неговиот поранешен колега Луис Хамилтон направил „глупава“ грешка на Италијанското ГП, откако пред викендот вети дека нема многу ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Трката за Големата награда на Италија ни донесе големи возбудувања и прва победа на Ферари на Монца по пауза од девет години, но ако Шарл Леклер беше вистински ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Секој предлог е вреден за внимание, целта ни е да постигнеме договор, изјави денеска премиерот Зоран Заев, прашан за коментар на предлог законот за Јавно ...
сите 638 | | | веќе видена

Сите обвинители од Специјалното јавно обвинителство се враќаат во матичните освен притворената Катица Јанева која од денeска и практично е без работа. Нејзе ...
сите 402 | | | веќе видена

Полицијата поднесе кривична пријава против 31-годишниот С.М. од Скопје поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „напад врз службено лице при ...
сите 176 | | | веќе видена

ОВЕН Вложувате многу енергија во работата. Овој период ќе дознаете многу нешта кои не сте ги ни претпоставувале. Не трошете време на туѓите грижи и чувајте се ...
сите 136 | | | веќе видена

Криминалците и арамиите коишто се власт не смеат да биат причината која ќе го загорзи датумот за почнување на преговори со Европска Унија, истакна во ...
сите 197 | | | веќе видена

Честите замерки на голманот на Вардар Филип Гачевски кон селекторот на македонската репрезентација Игор Ангеловски се главна тема во словенечките медиуми. Ова ...
сите 126 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Таткото на Макс Верстапен го кажа главниот услов за продолжување на договорот со Ред Бул

Од:
До кого (е-маил):
Порака: