Ретко кој би се осмелил да го облече она што Карлеуша го носеше на себе (ФОТО)


Од сини перја, до нежен розев фустан , па се до дречливо зелен фустан кој е последната комбинација во која Јелена Карлеуша се појави на снимањето на „Ѕвездите ...
| | веќе видена | слични

Популарната Џеј Кеј покажа како изгледа без грам шминка на себе, изненадувачки  облечена во дукс, затворен до вратот. Според нејзините фанови на фотографијата ...
| | веќе видена | слични

Иако денеска веќе во целиот регион залади, српската пејачка Јелена Карлеуша немаше проблем со летната гардероба која ја промовираше доаѓајќи на снимањето на ...
| | веќе видена | слични

Српската пејачка Јелена Карлеуша во 2015 година била една од главните теми во емисијата „Шоуто на Венди Вилијамс“ (The Wendy Williams Show) на една американска ...
| | веќе видена | слични

Јелена Карлеуша имаше настап во еден клуб а нејзиното издание никoгаш нe било попpoвокативно.Пејачката облечена во проѕирно „боди“ со само ленти на интимните ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Претставник на извршната власт, ниско во хиерархија, денес призна дека знаел дека ќе има истрага уште таа пред да почне во ЈО.... А замислете што знаат тие ...
сите 332 | | | веќе видена

Вкупно 171 предмет презело Јавното обвинителство на Република Северна Македонија од Специјалното јавно обвинителство, велат од ЈОРСМ за МИА. – Јавното ...
сите 161 | | | веќе видена

Адвокатката на Катица Јанева, Ирена Фрчкоска во вечерашното гостување во емисијата 360 Степени најави дека одбраната најверојатно ќе бара снимките кои ги ...
сите 331 | | | веќе видена

Иако сериозните мажи покрај себе сигурно сакаат амбициозна и зрела партнерка, повеќето од нив стравуваат од жените кои се родени во овој хороскопски знак. ...
сите 41 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски денеска беше во посета на Свети Николе. Преубав град, но со малку останата надеж дека може да биде подобро, вели ...
сите 159 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ретко кој би се осмелил да го облече она што Карлеуша го носеше на себе (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: