Нераскажана љубовна приказна која е прекината на 11 септември: Сакаа да го живеат американскиот сон, доживеаја кошмар


Точно 18 години помина од страотниот терористички напад кој се одигра во САД. Тој 11 септември 2001 година, припадниците на Ал Каеда грабнаа 4 американски ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Остатоци од над 2000 фетуси се пронајдени во домот на американски лекар од Илиноис по неговата смрт, објави локалната полиција. Семејството на д-р Улрик ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Остатоци од повеќе од 2.000 фетуси се пронајдени во домот на американски лекар од Илионис по неговата смрт, соопшти тамошната полиција.Семејството на д-р Урлих ...
| | веќе видена | слични

Останато

ВМРО-ДПМНЕ објави список од 25 лица вработени во СЈО по линии на непотизам. Обвинителот Гаврил Бубевски во СЈО си ги вработил братучедите Ефимија и Љупчо ...
сите 348 | | | веќе видена

Две победи над Белорусија и над Словенија, блескав сет против Русија, пораз во нијанси од Финска, објективно слаб натпревар против Турција. Македонските ...
сите 350 | | | веќе видена

Ранет лекар на работно место, претепан доктор во ходник во болница, нападнат медицински персонал, хорор услови за работа, разрушени болници, хаос во кој освен ...
сите 317 | | | веќе видена

Милионот и пол евра, кои Орце Камчев му ги предаде на Бојан Јовановски во објавената снинка за „Рекет“, биле наменети за неговиот нов пасош. Како што пренесува ...
сите 315 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Нераскажана љубовна приказна која е прекината на 11 септември: Сакаа да го живеат американскиот сон, доживеаја кошмар

Од:
До кого (е-маил):
Порака: