Еурофарм Работник го официјализираше кам-бекот на Остроушко во Битола

Македонскиот вицешампион и наш овогодишен претставник во СЕХА и Лигата на шампионите, Еурофарм Работник официјално се засили со искусниот Владислав Остроушко. ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Еурофарм го забележа и вториот пораз во Лигата на шампионите, овој пат на гостувањето кај Савехов. Битолчани прокоцкаа предност од пет голови и на крајот ...
| | веќе видена | слични

Стевче Алушовски со право беше разочаран на прес-конференцијата по вечерашниот натпревар меѓу Савехоф и Работник, на кој неговиот тим прокоцка предност од пет ...
| | веќе видена | слични

Еурофарм Работник беше на пат да ја оствари првата победа во Лигата на шампионите, водеше со пет голови разлика по првото полувреме и на крајот загуби од ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Дарко Јаневски Додека се палите како „хепо коцки“ на „бомбите“ што Фатиме Гучи и Бубе ги пуштаат во судница за „Монструм“, некако заборавате дека оние за кои ...
сите 625 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ објави список од 25 лица вработени во СЈО по линии на непотизам. Обвинителот Гаврил Бубевски во СЈО си ги вработил братучедите Ефимија и Љупчо ...
сите 389 | | | веќе видена

Македонија чекаше и не дочека Турција да ја победи Финска, што ќе значеше пласман на нашите одбојкари во осминафиналето од Европското првенство. Турција загуби ...
сите 343 | | | веќе видена

Сакаме да изградиме систем во кој пациентот ќе биде во центар и сакаме да ја подобриме комуникацијата со пациентите, да го слушнеме нивниот глас „Доста е за ...
сите 279 | | | веќе видена

Жените родени во овој знак можат да заведат кој и да посакаат, додека мажите важат за најснаодливи во кревет. Се разбира, станува збор за Биковите, кои општо ...
сите 156 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Еурофарм Работник го официјализираше кам-бекот на Остроушко во Битола

Од:
До кого (е-маил):
Порака: