Ибрахимовиќ ќе добие статуа од 3 метри и 500 килограми во Малме


3 копии
7 копии

ЛА галакси ноќеска ја запиша една од најубедливите победи сезонава, со 7-2 настрада тимот на Спортинг Канзас сити во новото гол-шоу на Златан Ибрахимовиќ. ...
| | веќе видена | слични

Навивач на тимот Колорадо Рапидс во американската МЛС фудбалска лига се избламира по мечот што неговиот тим го играше со Лос Анџелес Галакси. Неколку навивачи ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Тимот на Лос Анџелес Галакси гостуваше на Колорадо Рапидс и загуби со 2:1. Освен резултатот, она што ќе остане запаметено од овој натпревар е и една случка по ...
| | веќе видена | слични

Лос Анџелес галакси и Златан Ибрахимовиќ загубија на гостувањето кај Колорадо со 2:1 и не успеаа да се искачат на седмото место на Западот, последно кое води ...
| | веќе видена | слични

Фудбалерите на ЛА Галакси синоќа беа поразени во гости против Колорадо со 2:1. Во овој натпревар возбудувањата ги видовме дури во последните десетина минути ...
| | веќе видена | слични
12 копии

Останато

Секој предлог е вреден за внимание, целта ни е да постигнеме договор, изјави денеска премиерот Зоран Заев, прашан за коментар на предлог законот за Јавно ...
сите 638 | | | веќе видена

Сите обвинители од Специјалното јавно обвинителство се враќаат во матичните освен притворената Катица Јанева која од денeска и практично е без работа. Нејзе ...
сите 402 | | | веќе видена

Полицијата поднесе кривична пријава против 31-годишниот С.М. од Скопје поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „напад врз службено лице при ...
сите 176 | | | веќе видена

ОВЕН Вложувате многу енергија во работата. Овој период ќе дознаете многу нешта кои не сте ги ни претпоставувале. Не трошете време на туѓите грижи и чувајте се ...
сите 136 | | | веќе видена

Криминалците и арамиите коишто се власт не смеат да биат причината која ќе го загорзи датумот за почнување на преговори со Европска Унија, истакна во ...
сите 224 | | | веќе видена

Честите замерки на голманот на Вардар Филип Гачевски кон селекторот на македонската репрезентација Игор Ангеловски се главна тема во словенечките медиуми. Ова ...
сите 126 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ибрахимовиќ ќе добие статуа од 3 метри и 500 килограми во Малме

Од:
До кого (е-маил):
Порака: