Фантастичниот Кампацо: Не знам како ова ќе заврши, ама ќе уживаме


Репрезентацијата на Аргентина дефинитивно е најпрајатното изненадување на Мундобаскетот во Кина каде ги доби сите досегашни шест натпревари вклучувајќи го и ...
| | веќе видена | слични
3 копии
2 копии

Аргентина денеска го игра финалето од СП 2019 против Шпанија, а „гаучосите“ сигурно немаше да бидат дел од мечот за трофејот доколку во своите редови го немаа ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Викендов Комисијата за заразни болести ќе одлучува дали има услови за повеќечасовно згрижување на децата во училиштата. Министерот Филипче вели добро е што се ...
сите 319 | | | веќе видена

Министерството за внатрешни работи презема стандарди полициски оперативни мерки и активности, коментираат од МВР во врска со обвинувањата кои ги упати ...
сите 144 | | | веќе видена

Се што бара Бугарија веќе е прифатено од страна на премиерот Зоран Заев, а сега остана само последниот чин односно спроведувањето на бугарските услови по ...
сите 276 | | | веќе видена

Премиерот Заев за време на посетата на Атина, освен за МИА, даде интервјуа за грчкиот весник „Та неа“ и грчката телевизија „Мега“, како и куси изјави за други ...
сите 207 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Фантастичниот Кампацо: Не знам како ова ќе заврши, ама ќе уживаме

Од:
До кого (е-маил):
Порака: