Гризман одлично се вклопил во друштвото на „гејмери“ во Барса

Атлетико Мадрид ова лето го загуби својот најдобар играч Антоан Гризман кој за 120 милиони евра се пресели во Барселона и тоа откако шпанскиот шампион ја ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Новото засилување на Барселона, Антоан Гризман призна дека му треба повеќе време за да разбере како играат неговите соиграчи Лионел Меси и Луис Суарез. ...
| | веќе видена | слични
2 копии
3 копии

Барселона може да биде казнета со само 300 евра заради водење преговори со Антоан Гризман, кога тој имаше важечки договор со Атлетико Мадрид. Според „Ел Мундо ...
| | веќе видена | слични

Судијата кој ја разгледува жалбата на Атлетико и обвинувањата дека Барселона преговарала со играч кој има валиден договор одлучил да ги казни „каталонците" со ...
| | веќе видена | слични

Медиумите од Шпанија пренесуваат дека Барселона е казнета со парична глоба од 300 евра за „случајот Гризман“, се предлага и дополнителна санкција од еден меч ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Шпанскиот фудбалски сојуз преку судијата Хуанто Ландабере ја одреди казната за Барселона поради неправилностите во преговорите со Антоан Гризман кој ова лето ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Претседателот на Република Северна Македонија, Стево Пендаровски, вечерва ќе присуствува и ќе се обрати на свеченото отворање на јубилејното 60-то издание на ...
сите 239 | | | веќе видена

Педалините се едни од најнебезбедните пловни објекти по езерата во земјава зашто многу често не се почитуваат законските одредби за заштита, велат експерти од ...
сите 141 | | | веќе видена

Андреа Пирло и официјално стана нов тренер на Јувентус. Италијанскиот фудбалски шампион вечерва потврди дека 41-годишниот Пирло потпиша договор со важност до ...
сите 134 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Гризман одлично се вклопил во друштвото на „гејмери“ во Барса

Од:
До кого (е-маил):
Порака: