Како Гвинет Палтроу стана клучна фигура во рушењето на Харви Вајнстин?


Актерката Гвинет Палтроу најверојатно беше клучна фигура во падот на продуцентот Харви Вајнстин, пишува „Гардијан“. Според пишувањата, Палтроу била уплашена ...
| | веќе видена | слични

Американскиот рапер Канје Вест (42) неодамна основа своја црква во Ватс – Калифорнија со цел да одржува „миси“ за своите пријатели и обожаватели. На неговиот ...
| | веќе видена | слични

Бред Пит (55) веќе со децении важи за еден од најпознатите светски актери и веруваме дека не постои човек на планетава кој не слушнал за него. Меѓутоа, во ...
| | веќе видена | слични

Анџелина Џоли планира нов проект. Таа планира да прави детска програма на „Би-Би-Си“, пренесува „Контакт мјузик“. 44-годишната актерка и режисерка, која има ...
| | веќе видена | слични

Елен Деџенерис и Бред Пит имаат нешто заедничко - девојката со која двајцата се забавувале. Во новата епизода од шоуто, познатата комичарка прва ја откри оваа ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Тој рече дека не му е срам што на почетокот на актерката кариера морал да работи пред фаст фуд ресторан облечен во маска на кокошка. ,,Човек мора од нешто да ...
| | веќе видена | слични

Уште откако Бред Пит и Анџелина Џоли се разделија во 2016-та година и покренаа бракоразводна парница, нивните биолошки, но и посвоени деца се видено во ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Никакви понови факти не понудија бомбите за случајот за Мартин Нешковски, Смилковското езеро и смртта на Никола Младенов, трите клучни бомби со кои серијата ...
сите 238 | | | веќе видена

 Каков понеделник ви најавува Зодијакот? Дали вашиот хороскопски знак денес ќе го следи среќа? Дали неделата ќе ви тргне „на десна нога?“ Кликнете на вашиот ...
сите 171 | | | веќе видена

Работните групи на власта и опозицијата денеска во Собранието ќе одржат нова средба за законот за јавно обвинителство, потврдија за МИА од Министерството за ...
сите 363 | | | веќе видена

Извори во одбраната на луѓе инволвирани во предметите на СЈО тврдат дека најмалку еден од заштитените сведоци од случаите кои беа водени во сега згаснатата ...
сите 90 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Како Гвинет Палтроу стана клучна фигура во рушењето на Харви Вајнстин?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: