Најпознатиот доктор на светот бил во заблуда: Не ги забележал симптомите на тешката болест кај својата мајка! Сите знаци му биле пред нос, но...

2 копии

Доктор Мехмед Оз, најпознатиот лекар на светот и на некои омилено телевизиско лице, на Инстаграм споделил вест дека неговата мајка Суна, боледува од ...
| | веќе видена | слични

Медицинска сестра од американската сојузна држава Ајдахо, 29-годишната Кејт Смол во слободно време се занимава со лов, а на Инстаграм ја следат 28 илјади луѓе ...
| | веќе видена | слични

Медицинска сестра од американската сојузна држава Ајдахо, 29-годишната Кејт Смол, во слободно време е ловџијка, а на Инстаграм ја следат 27.000 следбеници, со ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Срцепарателната фотографија од малата Обри (5) како го гали по грбот својот помлад брат Бекет (4), болен од леукемија, додека повраќа после хемотерапијата ...
| | веќе видена | слични

Останато

Вршителот на должност претседател на Врховен суд на РМ, Фаик Арслани, за МИА вели дека сеуште се работи на предметот, односно дека се работи за комплексен ...
сите 139 | | | веќе видена

Би потсетил дека ВМРО-ДПМНЕ имаше три барања по однос на овие протести, првото барање да се снижи цената на струјата која што е навистина скапа во однос на ...
сите 140 | | | веќе видена

Не можеме да влијаеме на одлуките на норвешките власти, но треба да забележиме дека секоја влада обезбедува исклучок за спортските тимови. Ние сме на позиција ...
сите 121 | | | веќе видена

Лекарската комора на Република Северна Македонија најостро го осудува инцидентот што се случи викендов на Клиниката за токсикологија кога пациент физички го ...
сите 60 | | | веќе видена

Еве мала новинарска пародија, оти како е сѐ пожестока и подраматична бесмислената расправа со политичките, академски, научни и интелектуални елити на нашиот ...
сите 124 | | | веќе видена

Лицата со оштетувања на видот бараат од државата да не им го одзема училиштето во населбата Кисела Вода каде во изминатите 66 години генерации деца учат се ...
сите 394 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Најпознатиот доктор на светот бил во заблуда: Не ги забележал симптомите на тешката болест кај својата мајка! Сите знаци му биле пред нос, но...

Од:
До кого (е-маил):
Порака: