Репортер пронајде избеган британски педофил во Бугарија , опкружен со деца


Новинарот снимал репортажа за Бугарија во потрага по пребеганиот педофил Даниел Хал. Тој бил осуден во Британија и му било забрането да ја напушти земјата . Во ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Сара Ренсом шест месеци била заробена на приватниот остров на американскиот милијардер, педофилот Џефри Епстајн. Таа одлучи да проговори сега откако Епстајн се ...
| | веќе видена | слични

Сара Ренсом шест месеци била заробена на островот на американскиот мултимилионер педофил Џефри Епстајн, каде му била препуштена на милост и немилост, но за тоа ...
| | веќе видена | слични

Сара Ренсон е жената која вели дека му била заложник на американскиот мултимилионер-педофил Џефри Епстајн, на неговиот имот, на приватниот остров. Сара вели ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Пиштол покрај креветот за да може да заспие, секогаш студено во спалната соба, аверзија кон алкохолот и диета која се состои само од салата. Ова бил животниот ...
| | веќе видена | слични

Милијардерот педофил Џефри Епстајн ги приморувал своите девојки, малолетнички да спијат со него во спалната соба, во која температурата била поднесена на многу ...
| | веќе видена | слични

Пиштол во футрола покрај кревет. Смрзнување во спална соба. Одбојност кон дрогата и алкохолот и исхрана која се базира исклучиво на зелена салата, вака ...
| | веќе видена | слични

Како што вели директорот на Универзитетот, Епстајн давал “поклони“ на Харвард од 1998-та до 2007-та година. Престижниот Харвард примил речиси девет милиони ...
| | веќе видена | слични

Останато

Вечерва во „24 анализа“ гостуваше Елвис Шаќири од институт за истражување и анализа на политики „Ромалитико“ кој што посочи дека годинава има зголемување на ...
сите 175 | | | веќе видена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски во гостувањето во телевизија Телма истакна дека единствена причина поради која тој е мета на секојдневни напади е тоа ...
сите 190 | | | веќе видена

Надлежните институции да ги расветлат сите случаи коишто се во тек и секако конечно по примерот и со Гордана Јанкуловска да завладее правдата и правото во ...
сите 137 | | | веќе видена

Во првите осум месеци на 2020 година до Министерството за внатрешни работи се поднесени 46 преставки за работата на полицијата, изјави вечерва министерот за ...
сите 100 | | | веќе видена

„8 Септември“ пред финансиски колапс, персоналот на Инфективна се десеткува, „Козле“ се полни со мајки и деца заболени од корона вирусот. Во една реченица ...
сите 202 | | | веќе видена

Директорот на Регионалната канцеларија на Светската здравствена организација за Европа, Ханс Клуге, не ја исклучува можноста да ја прифати понудата да ја прими ...
сите 172 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Репортер пронајде избеган британски педофил во Бугарија , опкружен со деца

Од:
До кого (е-маил):
Порака: