Репортер пронајде избеган британски педофил во Бугарија , опкружен со деца


Новинарот снимал репортажа за Бугарија во потрага по пребеганиот педофил Даниел Хал. Тој бил осуден во Британија и му било забрането да ја напушти земјата . Во ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Сара Ренсом шест месеци била заробена на приватниот остров на американскиот милијардер, педофилот Џефри Епстајн. Таа одлучи да проговори сега откако Епстајн се ...
| | веќе видена | слични

Сара Ренсом шест месеци била заробена на островот на американскиот мултимилионер педофил Џефри Епстајн, каде му била препуштена на милост и немилост, но за тоа ...
| | веќе видена | слични

Сара Ренсон е жената која вели дека му била заложник на американскиот мултимилионер-педофил Џефри Епстајн, на неговиот имот, на приватниот остров. Сара вели ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Пиштол покрај креветот за да може да заспие, секогаш студено во спалната соба, аверзија кон алкохолот и диета која се состои само од салата. Ова бил животниот ...
| | веќе видена | слични

Милијардерот педофил Џефри Епстајн ги приморувал своите девојки, малолетнички да спијат со него во спалната соба, во која температурата била поднесена на многу ...
| | веќе видена | слични

Пиштол во футрола покрај кревет. Смрзнување во спална соба. Одбојност кон дрогата и алкохолот и исхрана која се базира исклучиво на зелена салата, вака ...
| | веќе видена | слични

Како што вели директорот на Универзитетот, Епстајн давал “поклони“ на Харвард од 1998-та до 2007-та година. Престижниот Харвард примил речиси девет милиони ...
| | веќе видена | слични

Останато

Дарко Јаневски Додека се палите како „хепо коцки“ на „бомбите“ што Фатиме Гучи и Бубе ги пуштаат во судница за „Монструм“, некако заборавате дека оние за кои ...
сите 724 | | | веќе видена

Две победи над Белорусија и над Словенија, блескав сет против Русија, пораз во нијанси од Финска, објективно слаб натпревар против Турција. Македонските ...
сите 371 | | | веќе видена

Ранет лекар на работно место, претепан доктор во ходник во болница, нападнат медицински персонал, хорор услови за работа, разрушени болници, хаос во кој освен ...
сите 317 | | | веќе видена

Милионот и пол евра, кои Орце Камчев му ги предаде на Бојан Јовановски во објавената снинка за „Рекет“, биле наменети за неговиот нов пасош. Како што пренесува ...
сите 315 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Репортер пронајде избеган британски педофил во Бугарија , опкружен со деца

Од:
До кого (е-маил):
Порака: