Домашна маст која ќе ви помогне при проблеми со враснати и задебелени нокти


Оваа маст стана хит на интернет бидејќи за само три дена ги отстранува габичките на ножните прсти, а воедно помага кај проблемите со враснати и задебелени ...
| | веќе видена | слични

Љубители на пица сте, но и ги сакате кулинарските способности на популарниот Џејми Оливер? Тогаш без сомнеж ќе го обожавате овој рецепт... Многумина кажуваат ...
| | веќе видена | слични

Потребно: 100 мл вода 1/3 коцка квасец 1 лажица шеќер 250 гр брашно 50 мл зејтин 1 јајце 1 лажичка сол 3 лажици кисело млеко 1/2 пециво 50 гр сирење 50 гр ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Овие четири состојки се присутни во речиси секоја кујна, а кога ќе ги искомбинирате, ќе добиете идеален пијалак за согорување на мастите. Зеленото јаболко е од ...
| | веќе видена | слични

 Зарем има поубав почеток од есента од крцкави, а истовремено меки колаченца кои се топат во устата? Ќе го почувствувате вкусот на путерот и одвај ќе се ...
| | веќе видена | слични

Потребни состојки : 3 големи јајца 60 мл кокосово масло 120 јаворов сируп 1 ½ лажичка екстракт од бадем 1 лажичка екстракт од ванила 1 лажичка јаболков оцет ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Секој предлог е вреден за внимание, целта ни е да постигнеме договор, изјави денеска премиерот Зоран Заев, прашан за коментар на предлог законот за Јавно ...
сите 638 | | | веќе видена

Сите обвинители од Специјалното јавно обвинителство се враќаат во матичните освен притворената Катица Јанева која од денeска и практично е без работа. Нејзе ...
сите 402 | | | веќе видена

Полицијата поднесе кривична пријава против 31-годишниот С.М. од Скопје поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „напад врз службено лице при ...
сите 176 | | | веќе видена

ОВЕН Вложувате многу енергија во работата. Овој период ќе дознаете многу нешта кои не сте ги ни претпоставувале. Не трошете време на туѓите грижи и чувајте се ...
сите 136 | | | веќе видена

Криминалците и арамиите коишто се власт не смеат да биат причината која ќе го загорзи датумот за почнување на преговори со Европска Унија, истакна во ...
сите 224 | | | веќе видена

Честите замерки на голманот на Вардар Филип Гачевски кон селекторот на македонската репрезентација Игор Ангеловски се главна тема во словенечките медиуми. Ова ...
сите 126 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Домашна маст која ќе ви помогне при проблеми со враснати и задебелени нокти

Од:
До кого (е-маил):
Порака: