Подобрена здравствената состојба на Михаел Шумахер

Доктор од Хрватска сакал да се обиде со современиот метод да го разбуди германскиот возач на Формула 1. Неодамна француските медиуми пренесоа информација ...
| | веќе видена | слични

Една од водечките италијански експерти во медицината, Матилда Леонарди, открива дека третманот со матичните клетки врз легендарниот Формула 1 шампион, Михаел ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Славниот Михаел Шумахер, минатата недела, бил префрлен во болница во Париз на лечење со матични клетки. Германецот тешко ја повредил главата на скијање во ...
| | веќе видена | слични

Легендарниот возач на Формула 1 сеуште се опоравува , а информациите за неговата состојба се сведуваат на шпекулации и детали од анонимни извори. Француски Ле ...
| | веќе видена | слични

Поминаа повеќе од пет години откако Михаел Шумахер настрада на одморот на француските Алпи. Легендарниот возач на неозначен дел од скијачка патека падна и ја ...
| | веќе видена | слични

Неодамна, француските медиуми објавија дека легендарниот возач на Формула 1, Михаел Шумахер бил свесен и дека терапијата со матични клетки во Париз има ...
| | веќе видена | слични

Седумкратниот светски шампион на Формула 1, Михаел Шумахер, во понеделникот бил примен во париската болница на “тајно лечење“. Шумахер по шест години излегол ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Тече процесот на преговори со политичките партии за состав на нова Влада, но во интерес на постапката не се откриваат детали, велат од ВМРО-ДПМНЕ. Партискиот ...
сите 579 | | | веќе видена

Повеќе од 60 лица се уште се водат како исчезнати во Бејрут, четири дена по експлозијата во пристаништето, во која загинаа повеќе од 150 лица, изјави денеска ...
сите 467 | | | веќе видена

Претседателот на Република Северна Македонија, Стево Пендаровски, вечерва ќе присуствува и ќе се обрати на свеченото отворање на јубилејното 60-то издание на ...
сите 82 | | | веќе видена

Педалините се едни од најнебезбедните пловни објекти по езерата во земјава зашто многу често не се почитуваат законските одредби за заштита, велат експерти од ...
сите 142 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Подобрена здравствената состојба на Михаел Шумахер

Од:
До кого (е-маил):
Порака: