(Видео) Џејмс Бонд во својот Астон Мартин лудува по улиците на Италија


На југот на Италија се снима најновиот филм на Џејмс Бонд. Името на новото продолжување е „Нема време за умирање“, во кој Даниел Крег во улога на Бонд спасува ...
| | веќе видена | слични

Даниел Крејг си разменува страсни бакнежи со колешката Леа Сејду за време на снимањето во италијанскиот град Матера. Тајниот агент 007 е познат по своите жешки ...
| | веќе видена | слични

Останато

Претседателот на Република Северна Македонија, Стево Пендаровски, вечерва ќе присуствува и ќе се обрати на свеченото отворање на јубилејното 60-то издание на ...
сите 235 | | | веќе видена

На фирмите кои ја затаија државната помош дадена како поддршка поради корона – кризата Владата им дава шанса до утре да им ги исплатат парите на своите ...
сите 179 | | | веќе видена

Во знак на благодарност за нивниот ангажман, Исламската верска заедница донираше пакети со месо од курбаните во Гостивар на медицинските сестри Албанки. ...
сите 52 | | | веќе видена

За формирање Влада не е доволно да се каже „имам мнозинство“, пишува денеска во пост на Фејсбук, портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ, Димче Арсовски, истовремено ...
сите 509 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(Видео) Џејмс Бонд во својот Астон Мартин лудува по улиците на Италија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: