Погледнете како реагираа децата на Роналдо кога тој постигна гол (ВИДЕО)


Кристиано Роналдо вчера стана најдобар стрелец во историјата во квалификациите за Европското првенство. Одличниот Португалец постигна четири гола во Литванија ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Поранешниот холандски репрезентативец, Рафаел Ван Дер Варт го цени неговиот сонародник Вирџил Ван Дајк, но смета дека не може да се каже дека е најдобар играч ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Кристијано Роналдо постигна четири гола на натпреварот со Литванија и со тоа нанижа уште неколку индивидуални рекорди, па поради тоа што новиот блесок му ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Катица Јанева замина во историјата, прашањето кое преостанува е каков статус ќе добијат специјалните обвинители на кои со разрешувањето на Јанева им престана ...
сите 311 | | | веќе видена

По државниот секретар на САД, Мајк Помпео, честитика по повод Денот на независноста - 8 Септември и 28-годишната унитарност и самостојност денеска беше ...
сите 199 | | | веќе видена

Протестот против насилството врз здравствените работници го наиде на поддршка и кај власта. Ресорниот министер Венко Филипче ќе присуствува на собирот закажан ...
сите 165 | | | веќе видена

Боите на Македонија се оние што доминираат на бабините скутници, веленца, килими, миленца, шамии, чорапи, елеци, фанели: црвената, црната и жолтата. Боите на ...
сите 90 | | | веќе видена

На дело се случува рушење на правната држава и правниот систем, со цел Зоран Заев да создаде нова Катица на местото на Катица Јанева и на тој начин да продолжи ...
сите 158 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Погледнете како реагираа децата на Роналдо кога тој постигна гол (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: