Скарлет Јохансон ја покажа одличната фигура и тетоважата на грбот (ФОТО)

По филмскиот фестивал во Венеција, најплатената светска глумица Скарлет Јохансон се појави и на фестивалот во Торонто, на промоција на нејзиниот филм “Jojo ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Николас Кејџ, холивудскиот актер кој има многу успешни филмови, се појави на премиерата на својот нов филм, "Running with the Devil", заедно со синот. Актерот ...
| | веќе видена | слични

Холивудскиот глумец Николас Кејџ (55) се појави на премиерата на „Трчање со ѓаволот“ во Лос Анџелес во издание што досега не сме го виделе. На црвениот тепих ...
| | веќе видена | слични

Акт ерката Дакота Џонсон одлучи да ја потполни празнината меѓу забите, која можеби кај неа беше совршена несовршеност. Имено таа се појави на црвениот тепих и ...
| | веќе видена | слични

Ким Кардашијан често е на удар на критики поради својот стил на облекување, но нејзиното последно модно издание многумина целосно ги изненади. За доделувањето ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Европската Комисија е запознаена и ја осудува полициската бруталност против лицата од ромско потекло во Битола минатата недела, јави дописничката на МИА од ...
сите 161 | | | веќе видена

Додека се чека блиц-проектот „Викенд без ДДВ“, повеќето функционери се незаинтересирани да ги скенираат фискалните сметки, но има и такви кои, барем според ...
сите 339 | | | веќе видена

Составот на новиот Извршен комитет на ВМРО-ДПМНЕ ја потврдува деструктивната и антидржавна матрица во која е заглавено ВМРО-ДПМНЕ. Во обид да си ја спаси ...
сите 194 | | | веќе видена

Портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ, одговарајќи на новинарско прашање во однос на отфрлањето, од страна на министерот за правда Бојан Маричиќ, на барањето на ...
сите 102 | | | веќе видена

„Верувам дека Комисијата ќе гледа на позитивниот аспект, низ позитивна призма, како да се гради мостови на соработка, пријателство и слично. Тука е ...
сите 415 | | | веќе видена

Поранешната министерка за внатрешни работи Гордана Јанкуловска беше спроведена во казнено-поправната установа Идризово каде ќе ја издржува четиригодишна ...
сите 108 | | | веќе видена

Десетте прилепски дрвократци кои деновиве претепаа петмина припадници од шумската полиција од Чашка на патот Извор- Прилеп кај селото Степанци од синоќа се во ...
сите 63 | | | веќе видена

Националната платформа за учење на далечина не функционира, учениците во речиси сите основни и средни училишта добија насоки да се најават на платформата денес ...
сите 370 | | | веќе видена

Турција ги испрати своите сојузници во Сирија да го поддржат Азербејџан во конфликтот со соседна Ерменија, изјави ерменскиот амбасадор во Москва. Вардан ...
сите 186 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Скарлет Јохансон ја покажа одличната фигура и тетоважата на грбот (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: