Сестрата на славниот музичар случајно се предозирала со коктел од дроги ФОТО

Осумнаесетгодишната сестра на Луис Томлинсон, ѕвездата на „Уан дирекшн“, која почина на почеткот на годината случајно се предозирала со коктел од кокаин, ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Дваесетиедногодишната Јулија Шарко (21) од Белорусија загинала на бизарен начин кога нејзината двегодишна ќеркичка случајно ја убила. Јулија ја извлекувала ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Ужасна смрт и се случи на младата мајка од Белорусија, Јулија Шарко (21) кога нејзината двегодишна ќерка случајно ја убила. Јулија Шарко ја извлекувала својата ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Маја Лециа Нејлор ѕвездата на детскиот програмски сервис на Би-Би-Си почина на 16 годишна возраст откако што беше пронајдена обесена во својот дом. Според ...
| | веќе видена | слични

Останато

ВМРО-ДПМНЕ објави список од 25 лица вработени во СЈО по линии на непотизам. Обвинителот Гаврил Бубевски во СЈО си ги вработил братучедите Ефимија и Љупчо ...
сите 384 | | | веќе видена

Борбата против криминалот, високата корупција мора да продолжи и ние навистина конечно мораме да имаме решение, со кое сите ресурси ќе бидат ставени во ...
сите 284 | | | веќе видена

 Психолозите имаат неколку совети за тоа што не треба да го правите на првиот состанок со личноста која ви се допаѓа, за да не оставите лош впечаток. Првите ...
сите 220 | | | веќе видена

Сакаме да изградиме систем во кој пациентот ќе биде во центар и сакаме да ја подобриме комуникацијата со пациентите, да го слушнеме нивниот глас „Доста е за ...
сите 302 | | | веќе видена

Нови 30 дена е продолжен притворот на Катица Јанева која е трета осомничена во случајот Рекет. Кривичниот суд вчера на предлог на Обвинителството и го продолжи ...
сите 107 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Сестрата на славниот музичар случајно се предозирала со коктел од дроги ФОТО

Од:
До кого (е-маил):
Порака: