Пандев и Барди за победа на МАКЕДОНИЈА

4 копии

Макединската фудбалска репрезентација напредуваше за две позиции на најновата ФИФА ранг-листа и сега сме на 69. позиција. Победата против Летонија и ремито со ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии
повеќе

Останато

Претседателот на Европскиот парламент, Дејвид Сасоли, вчера ја заврши дводневната посета на Македонија со охрабрувачки говор пред пратениците во Собранието ...
сите 99 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ која е навикната само на земање од граѓаните, денеска во Собранието повторно се обидува да го попречи носењето на Законот за минимална плата, но и ...
сите 238 | | | веќе видена

Владата на Република Северна Македонија утре во Тетово ќе ја одржи 165.седница. Во рамки на одржувањето на седницата, соопшти владината прес-служба, ќе има и ...
сите 103 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Пандев и Барди за победа на МАКЕДОНИЈА

Од:
До кого (е-маил):
Порака: