Многу е корисна: Секоја правосмукалка има ваквa дупкa на цевката, откриено за што служат

Предметите кои секојдневно ги користиме често имаат функции кои уште повеќе ни ја олеснуваат работата со нив. Сепак тие функии остануваат неискористени, ...
| | веќе видена | слични

 Можеби сакате да го одложувате бришењето прашина, му дозволувате на кучето да спие во вашиот кревет и не преземате ништо за влагата во тоалетот. Но, овие ...
| | веќе видена | слични

Останато

Борбата против криминалот, високата корупција мора да продолжи и ние навистина конечно мораме да имаме решение, со кое сите ресурси ќе бидат ставени во ...
сите 625 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ објави список од 25 лица вработени во СЈО по линии на непотизам. Обвинителот Гаврил Бубевски во СЈО си ги вработил братучедите Ефимија и Љупчо ...
сите 389 | | | веќе видена

Македонската репрезентација нема да игра во осминафиналто на Европското првнство во одбојка, откако синоќа Финска ја совлада Турција со 3-2 (25-20, 15-25, ...
сите 344 | | | веќе видена

Сакаме да изградиме систем во кој пациентот ќе биде во центар и сакаме да ја подобриме комуникацијата со пациентите, да го слушнеме нивниот глас „Доста е за ...
сите 302 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Многу е корисна: Секоја правосмукалка има ваквa дупкa на цевката, откриено за што служат

Од:
До кого (е-маил):
Порака: