Северина, Раста, Бивер, избор за најдобар политички ПР професионалец и како се трансформира телевизијата

2 копии

Дванаесеттото издание на најголемиот комуникациски фестивал во Регионот ќе биде одбележано со повеќе од 150 предавачи и панелисти, пет паралелни сали и прв ...
| | веќе видена | слични
3 копии

На 12 –то издание на најголемиот комуникациски фестивал во регионот кој се одржува од 19 –ти до 22-ри септември во Ровињ, за прв пат ќе се користи посебно ...
| | веќе видена | слични

Останато

Вкупно 171 предмет презело Јавното обвинителство на Република Северна Македонија од Специјалното јавно обвинителство, велат од ЈОРСМ за МИА. – Јавното ...
сите 145 | | | веќе видена

Кога овие знаци ќе се спојат, има искри на сите страни. Рак и Јарец Врската меѓу чувствителните Ракови и доминантните Јарци лесно може да ја изгуби својата ...
сите 162 | | | веќе видена

Иранскиот министер за надворешни работи, Мохамад Џавад Зариф ги обвини САД дека со новите санкции против иранската централна банка сакаат да ги спречат ...
сите 458 | | | веќе видена

Немаат само тинејџерите “влажни соништа“и возрасните можат да го доживеат врвот во сон, потврдува науката...Можеби оваа теорија за доживување на “врв“ кога сте ...
сите 34 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Северина, Раста, Бивер, избор за најдобар политички ПР професионалец и како се трансформира телевизијата

Од:
До кого (е-маил):
Порака: