Фановите на „The Crown“ не сакаат Андерсон да ја глуми Тачер

„Слободен печат“ викендов се дружеше со Дритон Вејсели или подобро како што и тој вели – Талат од Џепчиште, бидејќи признава дека повеќе врти глава кога ќе му ...
| | веќе видена | слични

Останато

Во интервју за МРТВ 2, претседателот на ВМРО ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, изјави дека Заев сака ново СЈО кое што ќе му служи за офанзива врз политички ...
сите 460 | | | веќе видена

Катица Јанева замина во историјата, прашањето кое преостанува е каков статус ќе добијат специјалните обвинители на кои со разрешувањето на Јанева им престана ...
сите 311 | | | веќе видена

Наспроти увереноста на премиерот дека земјата станала „гордост европска“, од опозициската партија ВМРО-ДПМНЕ порачаа дека сега е време кога треба да покажеме и ...
сите 145 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Фановите на „The Crown“ не сакаат Андерсон да ја глуми Тачер

Од:
До кого (е-маил):
Порака: