Ѓоковиќ може да го оперира рамото

2 копии

Познатиот српски тенисер Новак Ѓоковиќ објави фотографии на својот профил, и објаснува дека на нива во селото Брзече собирал компири, по што од луѓето добил ...
| | веќе видена | слични

Светски познатиот тенисер Новак Ѓоковиќ на својот Фејсбук профил сподели фотографии кои изненади многумина фанови ширум светот. Имено тие не ни можат да ...
| | веќе видена | слични

Новак Ѓоковиќ се уште се рехабилитира од повредата на лакотот поради која се откажа на УС Опен, а српскиот тенисер слободното време го минува во татковината. ...
| | веќе видена | слични

Годинешниот финалист на САД опен, Данил Медведев тврди дека во текот на натпреварите константно размислува за слабостите на своите противници. „Јас константно ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Иницијативата која сега бара смена на Мицкоски, истата лобираше тој да се избере за лидер. Во тој момент немаш друг кандидат за избор.Јас и тогаш не го ...
сите 187 | | | веќе видена

Ветувањето на актуелниот премиер на СДСМ, Зоран Заев државниот јавен обвинител да биде на предлог на опозицијата, дадено пред пет години, сега е неприфатливо ...
сите 128 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска изрази уверување дека со Бугарија ќе се најде решение со кое двете страни ќе бидат среќни и рече дека Бугарија ги поддржува ...
сите 179 | | | веќе видена

Будно ги следиме препораките на Комисијата за заразни болести и следствено, секогаш размислуваме за донесените одлуки, нивната оправданост и потребата за нивна ...
сите 190 | | | веќе видена

Нови 141 случај со Ковид-19 од 1.559 тестирања беа евидентирани во вчерашниот извештај на Министерството за здравство за изминати 24 часа. Починат е пациент од ...
сите 234 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ѓоковиќ може да го оперира рамото

Од:
До кого (е-маил):
Порака: