Двојно CASHBACK - изненадување од Стопанска банка а.д. Битола и Mastercard!

2 копии

Благајник вработен на каса во шопинг центар во Токио, ја искористил својата фотографска меморија за криминални цели.Тој успеал да запомни податоци од ...
| | веќе видена | слични

Останато

Претседателот на Република Северна Македонија, Стево Пендаровски, вечерва ќе присуствува и ќе се обрати на свеченото отворање на јубилејното 60-то издание на ...
сите 235 | | | веќе видена

На фирмите кои ја затаија државната помош дадена како поддршка поради корона – кризата Владата им дава шанса до утре да им ги исплатат парите на своите ...
сите 179 | | | веќе видена

Во знак на благодарност за нивниот ангажман, Исламската верска заедница донираше пакети со месо од курбаните во Гостивар на медицинските сестри Албанки. ...
сите 52 | | | веќе видена

Република Македонија е црна дупка во регионот и во Европа во однос на бројот на заразени и починати од корона вирусот, ова денеска преку соопштение до јавноста ...
сите 125 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Двојно CASHBACK - изненадување од Стопанска банка а.д. Битола и Mastercard!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: