Франкфурт 2019: Wey блесна во Европа

Снимка од надзорните камери на една куша во Футог, Србија покажува како се случила страотната сообраќајка во која загина постар маж на 20 август годинава. На ...
| | веќе видена | слични

Снимка од надлежните камери во една куќа во Србија открива дека дошло до страшна несреќа во која на 20. август загинал постар маж, пренесува Блиц.рс. На ...
| | веќе видена | слични

Страшна сообраќајна несреќа е снимена со аматерска камера во рускиот град Новгород, каде автомобил кој се движел во спротивна насока, се превртел во земја која ...
| | веќе видена | слични

На социјалната мрежа Фејсбук се појави видео на кое се гледа како изгледа реката Вардар од птичја перспектива. Она што може да се забележи се отпадните ...
| | веќе видена | слични

Останато

Стевче Донев ќе продолжува да го застапува предметот „Триста“, односно истиот кој му беше доделен од СЈО, а сега од редовното Јавно обвинителство, објави ...
сите 249 | | | веќе видена

Ранет лекар на работно место, претепан доктор во ходник во болница, нападнат медицински персонал, хорор услови за работа, разрушени болници, хаос во кој освен ...
сите 270 | | | веќе видена

Милионот и пол евра, кои Орце Камчев му ги предаде на Бојан Јовановски во објавената снинка за „Рекет“, биле наменети за неговиот нов пасош. Како што пренесува ...
сите 257 | | | веќе видена

Постојат три хороскопски знаци кои кога повредуваат, ретко имаат грижа на совест, дури и во љубовните односи. Тие освен што се однесуваат површно со туѓите, ...
сите 154 | | | веќе видена

Засега нема закажано средба на работните групи за законот за јавно обвинителство в сабота, велат од Министерството за правда, по информациите објавени во дел ...
сите 261 | | | веќе видена

Едноставна техника. Доколку не знаете како да направите нешто тогаш прашајте професионалец. Еве што професионалните актерки за возрасни препорачуваат за во ...
сите 40 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Франкфурт 2019: Wey блесна во Европа

Од:
До кого (е-маил):
Порака: