Кога некој кој не ве сака ќе си замине од твојот живот, вие не сте изгубиле ништо

Кога бев девојче, мојот најголем страв беше дека ќе ги изгубам луѓето кои ги сакам. Се будев навечер и проверував дали сите се на број. Сите материјални ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Секоја жена на овој свет заслужува, барем во очите на еден маж во еден момент, во една секунда, макар тоа било и само еднаш во животот, да се почувствува ...
| | веќе видена | слични
2 копии
3 копии

Живот спакуван во куфери, спомените во торби. Куферите и обични и детски. Аеродромите полни, билетите се за во еден правец. Солзи и прегратки по автобуските ...
| | веќе видена | слични

Новопечена мајка збеснала поради својот сопруг, кога дознала дека нивните новородени близнаци ги означил со маркер за да може да ги разликува. Мажот својата ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Никакви понови факти не понудија бомбите за случајот за Мартин Нешковски, Смилковското езеро и смртта на Никола Младенов, трите клучни бомби со кои серијата ...
сите 238 | | | веќе видена

Јавниот обвинител Љубомир Јовески, вели дека во потрагата по парите од торбата „Луј Витон“, која јавноста ја виде на објавените снимки од криминалната афера ...
сите 222 | | | веќе видена

За овие хороскопски знаци се тврди дека се досадни и неиновативни во креветот. Без многу фантазија, меување пози… А најлошото од се е што мислат дека се богови ...
сите 159 | | | веќе видена

Извори во одбраната на луѓе инволвирани во предметите на СЈО тврдат дека најмалку еден од заштитените сведоци од случаите кои беа водени во сега згаснатата ...
сите 156 | | | веќе видена

 Долгорочните односи може да бидат погубни за вашата сексуална желба и задоволство. Сексуалните проблеми влијаат на една третина од младите и средовечните ...
сите 23 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Кога некој кој не ве сака ќе си замине од твојот живот, вие не сте изгубиле ништо

Од:
До кого (е-маил):
Порака: