Sony го оживува Walkman со два нови модели


Alcatel Smart Tab 7 е новиот таблет на компанијата кој беше официјално најавен на 5 септември.. Овој таблет има 7 инчен панел со резолуција од 600 x 1024 ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Секој предлог е вреден за внимание, целта ни е да постигнеме договор, изјави денеска премиерот Зоран Заев, прашан за коментар на предлог законот за Јавно ...
сите 585 | | | веќе видена

Честите замерки на голманот на Вардар Филип Гачевски кон селекторот на македонската репрезентација Игор Ангеловски се главна тема во словенечките медиуми. Ова ...
сите 121 | | | веќе видена

ОВЕН Вложувате многу енергија во работата. Овој период ќе дознаете многу нешта кои не сте ги ни претпоставувале. Не трошете време на туѓите грижи и чувајте се ...
сите 156 | | | веќе видена

Криминалците и арамиите коишто се власт не смеат да биат причината која ќе го загорзи датумот за почнување на преговори со Европска Унија, истакна во ...
сите 140 | | | веќе видена

Неприфатливо е да се зборува за евентуална одмазда за нападите врз саудиските нафтени постројки, порача Русија и ги повика земјите во регионот и пошироката ...
сите 145 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Sony го оживува Walkman со два нови модели

Од:
До кого (е-маил):
Порака: