Казахстански аутлет рекламираше облека со „убиени“ моделки

Познатиот пејач Адријан Гаџа од неодамна стана сопственик на еден од најдобрите ресторани во нашиот главен град, поточно во населбата Чаир. Се разбира, тој ...
| | веќе видена | слични

Николина Ристовиќ Пишек важи за една од најубавите и најатрактивните жени во регионот, а оваа дама со специфична харизма и енергија не се срами да покаже како ...
| | веќе видена | слични

Наташа Беквалац откако се појави на музичката сцена важи за една од најзгодните и најубавите пејачки, а многумина често се прашуваат дали направила некоја ...
| | веќе видена | слични

Поп ѕвездата Јелена Карлеуша на Инстаграм објави фотографии со кои покажа дека ужива со своите најдобри пријатели, а нејзините следбеници веднаш забележаа дека ...
| | веќе видена | слични
2 копии

За српската пејачка Анабела и нејзинот сопруг, летото се уште не завршило. Тие со малата ќеркичка се на летување во Грција, каде пејачката објави фотографија ...
| | веќе видена | слични

Бизнисменот Стормент на својот профил на Линкдин објавил потресна приказна за загубата на неговиот осумгодишен син кој умрел во сон и за сè за што жали во ...
| | веќе видена | слични

На пејачка од Пакистан и се заканува двегодишна казна затвор откако се појави видео во кое позира со големи змии и се заканува дека ќе ги пушти на премиерот на ...
| | веќе видена | слични

Лумние Тачи, сопругата на косовскиот претседател, Хашим Тачи, во последно време и посветува големо внимание на нејзиниот изглед. Овие денови, таа се појави со ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ и пратеник во Собранието на Република Македонија, Александар Николоски вечерва во „Што не е јасно“ во Алфа телевизија истакна ...
сите 633 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска изјави дека никогаш не посочил оти други лица се виновни за петкратното убиство кај Смилковско езеро познато во јавноста како ...
сите 172 | | | веќе видена

Во време кога СДСМ ја држи централната власт и најголемиот дел од општините, а и директорите на училиштата се поставени од СДСМ, министерката за образование ...
сите 470 | | | веќе видена

Министерката за одбрана Радмила Шекеринска со уникатно објаснување зошто цел месец по почетокот на вакцинацијата против Ковид-19 во повеќе земји од тоа во ...
сите 107 | | | веќе видена

Новата администрација на САД ќе ја следи и помага евроатлантската интеграција на Северна Македонија, а во тој контекст ќе го постави и прашањето за бугарската ...
сите 202 | | | веќе видена

На европратеникот Ангел Џамбаски не му се допаѓа тоа што македонските политичари на Србите им го честитаа празникот Свети Сава. Вли дека не познава ниту еден ...
сите 73 | | | веќе видена

Од последниот онлајн состанок на македонско-бугарската историска комисија, која беше во нецелосен состав, одржан на 22 јануари, прво произлезе соопштение дека ...
сите 112 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Казахстански аутлет рекламираше облека со „убиени“ моделки

Од:
До кого (е-маил):
Порака: