Обожувам да слушам музика додека СЕЧАМ ЛЕШОВИ – ОТКРИЕНО како убијците на новинарот Кашоги спремиле се (ВИДЕО)


Во понеделникот бил објавен вознемирувачки аудио снимки на кои се слуша разговорот на новинарот Џамал Кашоги со припадниците на саудискиот одред на смртта, кои ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Франција ќе испрати експерт во Саудиска Арабија, кој ќе помогне во истрагата за нападот на нафтеното постројување во Саудиска Арабија, за кој САД го обвинуваат ...
| | веќе видена | слични

Франција ќе испрати експерти во Саудиска Арабија кои ќе помогнат во истрагата за нападот на нафтната рафинерија Сауди Арамко, за кој САД го обвинува Иран, ...
| | веќе видена | слични

Шокантни детали се откриени на Советот на ОН за човечки права во Женева, во ек на тензиите помеѓу САД и Иран, откако беа нападнати најголемите нафтени ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Во Саудиска Арабија не само што уапсуваат туку и погубуваат, но деца. Саудиска Арабија оваа година на најсуров начин погубила 134 луѓе од кои шест ги уапсиле ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Kазни ќе следат и за компаниите кои по објавувањето на листата се нашле на неа и тогаш ги исплатиле платите на вработените, вели директорката на УЈП Сања ...
сите 227 | | | веќе видена

Собранието на денешната конститутивна седница на предлог на Верификациската комисија ги верификуваше мандатите на 120-те пратеници на десеттиот парламентарен ...
сите 270 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски најави дека неговата партија ќе биде фокусирана да состави парламентарно мнозинство и да ја состави новата ...
сите 357 | | | веќе видена

Поранешната обвинителка од СЈО, Ленче Ристоска вчера вечерта преку Фејсбук силно реагираше на изјават на претседателот Стево Пендаровски од Пелинце, кој кажа ...
сите 246 | | | веќе видена

Како се ситни времето за конституирање на Собранието и за формирање на нова влада, така се разгорува битката во албанскиот политички блок за тоа кој ќе биде ...
сите 45 | | | веќе видена

Во знак на благодарност за нивниот ангажман, Исламската верска заедница донираше пакети со месо од курбаните во Гостивар на медицинските сестри Албанки. ...
сите 111 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Обожувам да слушам музика додека СЕЧАМ ЛЕШОВИ – ОТКРИЕНО како убијците на новинарот Кашоги спремиле се (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: