По патот на поезијата хрватски поети беа во Охрид

2 копии
2 копии

Останато

Адвокатката на Јанева вели дека таа има сериозни психички проблеми и се наоѓа под терапија во притвор, а Катица Јанева од притвор си потпишува наредби по кои ...
сите 650 | | | веќе видена

За одредени претставници на хороскопот, октомври ќе биде обележан со големи промени и нови ситуации и личности во животот. Близнаци Почетокот на октомври носи ...
сите 171 | | | веќе видена

Нашата одбојкарска репрезентација дојде до првата победа на Европското првенство и тоа во пресметката со Белорусија која ја добивме со 3-1 во сетови. Со ова ...
сите 228 | | | веќе видена

Честите замерки на голманот на Вардар Филип Гачевски кон селекторот на македонската репрезентација Игор Ангеловски се главна тема во словенечките медиуми. Ова ...
сите 108 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО ДПМНЕ, Христијан Мицкоски во вчерашното интервју за МРТВ 2 изјави дека Заев сака ново СЈО кое што ќе му служи за офанзива врз политички ...
сите 219 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

По патот на поезијата хрватски поети беа во Охрид

Од:
До кого (е-маил):
Порака: