Неколку мажи ги побиваат митовите што повеќе не сакаат да ги слушаат за нив

 Постојат безброј митови за карактерот и особините на мажите – мажите не плачат, мажите не се романтични, мажите не знаат да чистат… Но поголемиот дел од ...
| | веќе видена | слични

 Колку и да изгледаат силно, мажите однатре се ранливи, а со одредени зборови, жените може вистински да им ја навредат гордоста. Можеби нешто за вас ќе биде ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Рак Овие жени секогаш имаат интензивни чувства за својот партнер. Не постои нешто што не би направиле за својот сопруг и нивната љубов е безусловна. Среќата на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

 Жените понекогаш претерано паничат кога дечкото не им враќа во истата секунда, но пред да смислите секакви сценарија, сте помислиле ли дека можеби спие, се ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Претставник на извршната власт, ниско во хиерархија, денес призна дека знаел дека ќе има истрага уште таа пред да почне во ЈО.... А замислете што знаат тие ...
сите 332 | | | веќе видена

Вкупно 171 предмет презело Јавното обвинителство на Република Северна Македонија од Специјалното јавно обвинителство, велат од ЈОРСМ за МИА. – Јавното ...
сите 161 | | | веќе видена

Адвокатката на Катица Јанева, Ирена Фрчкоска во вечерашното гостување во емисијата 360 Степени најави дека одбраната најверојатно ќе бара снимките кои ги ...
сите 331 | | | веќе видена

Иако сериозните мажи покрај себе сигурно сакаат амбициозна и зрела партнерка, повеќето од нив стравуваат од жените кои се родени во овој хороскопски знак. ...
сите 41 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски денеска беше во посета на Свети Николе. Преубав град, но со малку останата надеж дека може да биде подобро, вели ...
сите 159 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Неколку мажи ги побиваат митовите што повеќе не сакаат да ги слушаат за нив

Од:
До кого (е-маил):
Порака: